Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Sites [ Submit ]
Lajme.Net - Lajmet me të fundit në Shqipëri dhe Ballkan si edhe lajmet me Video nga televizionet kryesore Shqiptare. Rifreskimi behet çdo 10 minuta. BalkanWeb - Informacione në gjuhen shqipe nga rajonet e Ballkanit ku jetojnë shqiptare. Kosova Sot - Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot. Lajme Sport - Dedikohet botes se sportit. Artikuj te ndryshem duke filluar nga futbolli,basketbolli, formula 1, tenisi e deri tek analiza futbollistike. Vetem Lajme - Faqe web e cila rinovohet rregullisht cdo dite me lajmet me te reja te publikuara nga gazeta te ndryshme Shqiptare. Permbledhje dhe klasifikim i rregullt. Albeu.com - Portali Mbarekombetar Shqiptar , lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi. Agjencia e Lajmeve NOA - Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe pjesa tjetër e botës Lajme - lajme.gen.al : Vizitoni këtë site, për lajmet e reja në çdo moment. Shtyp BBC në Shqip - Lajmet e fundit nga BBC. Mund edhe të dëgjoni buletinin e lajmeve me RealAudio. Tv Shqip Live - Shikoni Tv Shqip Live ne super kualitet te larte. Te gjitha kanalet ne Tv Shqip Live jane free vetem hapni kanalin dhe shikoni Tv Shqip Live free. Kuzhina Shqiptare - Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta të veçanta nga mbarë bota. Zëri i Amerikës - Lajmet më të fundit nga Zeri i Amerikes. Ikub.al - Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet. Lajmi.net - Webfaqe lajmesh, e përkushtuar për profesionalizëm, pavarësi dhe besueshmëri. Misioni i është të ofrojë informim profesional, të paanshëm dhe të shpejtë. Info Arkiva - Sistemi ka si qëllim grumbullimin e informacionit mediatik shqiptar, përpunimin e tij bazuar mbi teknika auto-inteligjente dhe më tej prezantimin tek të gjithë përdoruesit. Lajme.al - Agjensi lajmesh online në shqip.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2021 - Midnight Design Productions, LLC