Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Gry rozgrywane wyłącznie przez Internet, z gatunku MMOG, strony i portale dotyczące tego typu gier, oraz gry w technologii flash i java rozgrywane przy pomocy przeglądarki. Gry komputerowe majace opcję gry w Internecie typu Counter Strike czy Diablo należy zgłaszać w kategorii gry komputerowe.
Sites [ Submit ]
GameDesire - snooker, bilard, tysiac, poker, brydz, kosci, mahjong Kurnik - Serwis z grami online; oferuje gry planszowe, karciane oraz domino i kalambury. Żyraffa - Gry sprawnościowe i logiczne, zabawy edukacyjne, krzyżówki i edytor plastyczny. Super gry - Gry flash z możliwością porównywania swoich wyników z innymi w rankingach oraz forum. Gry wp.pl - Zbiór gier od szachów i brydża po darty, snookera i bilardy. Statystyki, możliwość tworzenia pokoi ligowych oraz turniejów. Annuaire pépère - Gry flash tworzone przez pepere.org oraz katalog gier online. InternetGames - Zbiór gier internetowych podzielony na kategorie: dwuwymiarowe, trójwymiarowe i multiplayer. Jojo - Gry i konkursy dla dzieci, które bawią i uczą o Polsce i Europie. FlyOrDie - Gry multiplayer: bilardy 3D, szachy online i inne. GameLO - Internetowa wersja łamigłówki Logiczne Obrazki. Pogrzebacze - Strona klanu Pogrzebacze na serwerze Ancient legion. Struktura i zasady panujące w klanie, jak i wszystko co zwiazane ze światem lineage 2. Dream Master - Serwer do gry Ultima: OnLine. Serwis dostarcza także informacje o grze. Gry edukacyjne - Gry edukacyjne. Dziecko poznaje wyrazy związane ze wskazaną tematyką. Puzzle on-line - Puzzle on-line. Enemy Territory - Polski Serwis Enemy Territory. Na stronie informacje o grze, nowości ze świata gry i obszerna pobieralnia. trabiCustomizer - Zbuduj swój własny trabant. Giercownia - Tysiące gier online za darmo! Codziennie nowe gry online dodawane są przez użytkowników i segregowane tematycznie. Gry online Jeja - Zbiór, tematycznie posegregowanych, gier online z możliwością wyświetlenia gier popularnych i najwyżej ocenionych. F1Liga.pl rFactor Liga Formuły 1 - Liga Formuły 1 na grze rFactor z modem CTDP. Pazyl - Zagadki obrazkowe, łamigłówki, testy oraz gry flash. Top50 - Profesjonalnie prowadzona i jedna z największych w Polsce toplist gier. NPT - Nptforum forum o Tibii i My Fantasy Online. Nerd Quiz - Polska wersja gry dla nerdów. Proste zasady, ciekawe pytania. 313 Consulting - Symulacyjne gry szkoleniowe i decyzyjne online.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
angielski  -  bułgarski  -  kataloński  -  duński  -  niemiecki  -  hiszpański  -  hebrajski  -  włoski  -  japoński  -  koreański  -  Lietuvių  -  węgierski  -  holenderski  -  rumuński  -  rosyjski  -  słowacki  -  szwedzki  -  tajlandzki  -  ukraiński  -  czeski  -  chiński uproszczony  -  francuski  -  grecki  -  norweski  -  portugalski  -  turecki
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2020 - Midnight Design Productions, LLC