Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Цей розділ містить посилання на сайти присвячені тематиці інвалідності людей, діяльності громадських організацій інвалідів. Сайти, що стосуються спорту інвалідів розміщуються в розділі World : Ukrainian : Спорт : Інваліди .
Sites [ Submit ]
Одеське міське товариство інвалідів - Освіта, працевлаштування, соціальні проекти на ініціативи. Асоціація інвалідів-компьютерщиків (АІК) - Громадська організаціія та благодійний фонд людей з особливими потребами. Навчання та творчість. Матреіали з реабілітації, події. Джерело - Навчально-реабілітаційний центр в м. Львів. Соціальна допомога дітям з ДЦП та неврологічними розладами. Анонси подій. Національна асамблея інвалідів України - Громадсько-політичне об'єднання людей з фізичними вадами здоров'я. Діяльність, суспільні проекти, новини. Dcp.org.ua - Інформаційний проект з питань реабілітації та лікування дітей-інвалідів з наслідками органічного ураження нервової системи. Супрун Iгор - Сайт хворого ДЦП, який працює за комп'ютером ногами. Статті, фотоальбом.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
English  -  Português  -  Japanese  -  Bulgarian  -  Chinese_Simplified  -  Svenska  -  Česky  -  Lietuvių  -  Català  -  Russian  -  Greek  -  Deutsch  -  Français  -  Italiano  -  Polski  -  Nederlands  -  Español  -  Norsk  -  Dansk  -  Galego
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2021 - Midnight Design Productions, LLC