Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
В даному розділі розміщуються сайти про блоґи та ресурси для блоґґерів виключно українською мовою. Блоґ - це сайт у формі журналу, в якому публікації відображаються в зворотному хронологічному порядку.
Sites [ Submit ]
Українська блогосфера - Про українську блоґосферу та феномен національного блоґінгу. Blogger.com - Cервіс для ведення блогів, за допомогою якого будь-який користувач може завести свій блог, не вдаючись до програмування і не турбуючись про встановлення та налаштування програмного забезпечення. WordPress.com - Сервіс для розміщення блогів. Гарячі блоги та записи, пошук. UA Top Bloggers - Рейтинг україномовних блогів та безплатний сервіс їх розміщення. UA Wordpress - Проект підтримки та українізації безкоштовного (GNU/GPL) блоґового двигуна Wordpress. Українські теми, плагіни, форум, послуги зі створення блоґів. LiteDiary - Офіційний сайт підтримки та завантажень українського блоґового двигунця LiteDiary. Ledi.in.ua - Жіноча соціальна мережа, яка дозволяє всім представницям прекрасної статі із різноманітними інтересами спілкуватися на широкі жіночі теми і не тільки. Ukrainian Blogs - Співтовариство українських блогерів. Клуб Блогери - Тематична спільнота для обговорення проблем і досягнень в блогосфері, майданчик для колективних рішень і гуртування однодумців. (Доступ тільки для зареєстрованих користувачів Facebook) ХайБлоггер - Платформа для створення блогів, що базується в Україні. Українські блоги в Tumblr - Тематична спільнота, метою якої є об'єднати україномовний Tumblr. (Доступ тільки для зареєстрованих користувачів Facebook)
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
English  -  Français  -  Russian  -  Italiano  -  Español  -  Svenska  -  Dansk  -  Galego  -  Norsk  -  Česky  -  Türkçe  -  Português  -  Polski  -  Sardu  -  Deutsch  -  Hindi  -  Japanese  -  Chinese_Simplified  -  Slovensky  -  Nederlands  -  Català  -  Lietuvių  -  Română  -  Bulgarian  -  Thai  -  Suomi  -  Persian  -  Bangla  -  Chinese_Traditional  -  Esperanto  -  English
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2020 - Midnight Design Productions, LLC