Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Burada, kelime anlamı birlik olan, Hint felsefesi Yoga hakkında genel bilgiler, ücretsiz kitaplar ve Türkiye'de bulunan Yoga Merkezlerinin bilgilerini bulabilirsiniz.
Sites [ Submit ]
Yoga Türk - Yoga ve teknikleri hakkında verilen genel bilgiler ile duyurular, dersler, sağlık ve iletişim bölümü bulunuyor. Yoga Merkezi - Yoganın genel tanımları, ücretsiz Türkçe yoga kitapları, grup sohbetleri, evde yoga yapılmasını sağlayan tüm bilgiler ve Türkiye'deki yoga merkezlerinin irtibat numaraları. Brahma Kumaris Raja Yoga Meditasyon Derneği - Raja Yoga meditasyon seminerlerinin yeri, zamanı ve yöntemine ilişkin bilgileri içeren bir site. Klasik Yoga - Klasik yoga eğitmeni Mert Güler tarafından hazırlanan sitede, yoga hakkında bilgiler bulunmakta. Sahaja Yoga İstanbul - Sahaja Yoga, meditasyon ve aydınlanma derslerinin yer aldığı sayfalar. Yoga Nesli - Dr. Neslihan Iskit tarafından yoganın tamamlayıcı tıp olarak kullanımının tanıtımı ve bundan yararlanmak isteyen kişileri bilgilendirmek için hazırlanan site. Sahaja Yoga - Yoganın tanıtıldığı ve düzenli meditasyonun fiziksel, zihinsel ve ruhsal faydalarının anlatıldığı portal. Arzu Özev - Sri sri yoga eğitmeninin sitesinde sunduğu eğitimler hakkında bilgiler yer almakta. Hariom Yoga - Yoganın bir kültür olarak benimsenmesi doğrultusunda çalışmalar yapmak üzere kurulmuş merkez. My Pilates Yoga Studio - Yoga ve Pilates dersleri veren ve refleksoloji uygulamaları yapan bir merkez. Cihangir Yoga - Yoga eğitimi veren, yoga ürünleri satan ve yoga hakkında kaynaklar içeren bir site. Yogha - Yoga, meditasyon, terapi ve pilates gibi çalışmaların yapıldığı, sertifika programlarının düzenlendiği stüdyo hakkında bilgiler içeriyor. KendineDogru - İnsanların benliğini kazanmaları ile ilgili rehberlik yapıp, eğitim veriliyor. Yogatime - Yoga ve pilates gibi meditasyon konularında ücretli destek sağlayan web sitesidir. Yoga Akademi - Yoga eğitimi hakkında bilgiler, geziler, merkezler ve çalışmaları hakkında içerikleri bulunduran web sitesi. Focus Studio - Yoga, pilates, gyrokinesis ve zumba eğitimi veren bir merkez. Yogaşala - Nişantaşı'nda hizmet veren merkezde Hatha Yoga'nın değişik seviyeleri uygulanıyor. Yogakam - Yoga ve eğitimi hakkında bilgiler verir. Konularla alakalı eğitimler ve etkinlikler sunar.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
İngilizce  -  Basit Çince  -  Danca  -  Almanca  -  İspanyolca  -  Fransızca  -  İbranice  -  Hırvatça  -  İtalyanca  -  Japonca  -  Korece  -  Lietuvių  -  Hollandaca  -  Portekizce  -  Romence  -  Rusça  -  Sırpça  -  Fince  -  Çekçe  -  Slovensky  -  Greek
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2020 - Midnight Design Productions, LLC