Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Bu kategoride; formda olmaya, vücut yapısını geliştirmeye yönelik bilgiler ve tavsiyeler veren ve de bu çalışmaları yapmaya yönelik merkezlerle ilgili siteler listenir. Plates, aerobik gibi vücut esnekliğini sağlamaya yönelik aktiviteler bu kategorinin ilgi alanıdır.
Sites [ Submit ]
Taç Spor Country Club - Sağlıklı yaşam merkezi ve spor tesislerindeki turnuva ve diğer aktiviteler, sonuçlar. Tesis ve yönetim bilgileri. Convention Center - Çok amaçlı salon, sağlık ve spor merkezlerinden oluşan merkez. Flex Health Club - Ataşehir'de fitness, pilates, kick boks, ve aikido alanlarında hizmet sunan kulübün sitesinden merkez hakkında bilgi edinilebilir. Estetik Spor Merkezi - Zayıflama, aletli jimnastik, fitness hizmetleri veren merkezin sitesinde faaliyet alanları hakkında kısa bilgiler yer almakta. Central Pilates - Suadiye'de, Balanced Body firmasının ekipmanlarını kullanarak müşterilerine hizmet veren salon. Before After - Sağlık ve spor alanlarında hizmet veren merkezin sitesinden uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz. B-fit - Türkiye genelindeki şubelerinde kadınlara yönelik egzersiz ve spor salonu hizmeti veriyor. Aktif Pozitif - Spor merkezleri, dans kursları ve yoga merkezlerini kullanıcıya özel bir arama motoru yardımıyla sunan platform. World Sport Academy - İstanbul Acıbadem'de, fitness, grup egzersizleri, savunma sanatları ve güvenlik eğitimi alanlarında hizmet veren spor salonu. Cadde Pilates Studio - Bağdat Caddesi'nde hizmet veren pilates stüdyosu. Gym Center - Vücut geliştirme, sporcu sağlığı ve spor yarışmaları konusunda bilgiler içeren portal. Sportif Hareketler - Spor ve sağlık konularında makalelerin yayınlandığı, çeşitli spor aletlerinin tanıtıldığı bir site. Egzersiz ve Diyet - Sportif etkinlikler,kişiye özel diyet programları ve egzersiz hizmetleri alanlarında danışanlara hizmet sunan platform. BBG Army - Egzersiz önerileri, besin takviyeleri ve kas geliştirme teknikleri ile ilgili video anlatımlar ve çalışmalarını anlattığı bir blog bulunuyor.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
İngilizce  -  Bulgarca  -  Basit Çince  -  Çince  -  Danca  -  Almanca  -  İspanyolca  -  Fransızca  -  İbranice  -  Hırvatça  -  İtalyanca  -  Japonca  -  Lietuvių  -  Macarca  -  Hollandaca  -  Norveççe  -  Romence  -  Rusça  -  Slovakça  -  Fince  -  Tayca  -  Çekçe  -  Ukrainian  -  English
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2020 - Midnight Design Productions, LLC