Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Video oyunlarıyla ilgili bilgi, haberler, incelemeler, ön incelemeler ve makaleler içeren siteler bu kategoride listelenir.
Sites [ Submit ]
OyunSitesi - Hileler, oyun çözümleri, incelemeler ve oyunlar hakkında güncel haberler bulunuyor. Bölüm Sonu Canavarı - Oyun incelemeleri, videoları ve haberler yer alıyor. Merlin'in Kazanı - Oyun incelemelerinin ve haberlerinin bulunduğu internet sitesidir. Oyungezer Online - Güncel oyun haber, inceleme, video platformu. Leadergamer - Oyun incelemeleri, haberler, video ve fotoğraf galerileri yer almaktadır. Hayatımız Oyun - Son çıkan oyunlar hakkında duyurular, haberler ve oyun incelemeleriyle birlikte röportajlar bölümü de barındırıyor. Oyun Çeviri - Yeni çıkan oyunları Türkçeye çeviren gönüllü kimselerin bir araya geldiği ve çevirilerin yayımlandığı platform. Multiplayer.com.tr - Çevrimiçi oyunlar ile ilgili haberler, incelemeler yer alan sitede, canlı yayınlar da yapılmaktadır. Sistem Gereksinimleri - Sitede oyun sistem gereksinimleri ve program sistem gereksinimleri bulunuyor. TeknoMMO - Oyun incelemeleri ve haberleri, teknolojik gelişmeler ve cosplay paylaşımları bulunuyor. Bozuk Tuş - Oyunlar dünyasından haberler, incelemeler ve oyun hileleri bulunuyor. GameOis - Oyun haberleri, incelemeleri ve eSpor alanında bilgilerin yer aldığı haber sitesi. Gamepaty - Oyun dünyasından haberler, videolar ve oyun tanıtımları yer alıyor. Oyuncu Portal - Oyun haberleri, oyun incelemeleri ve e-spor içerikli haberler bulunuyor. Oynanacak Oyunlar - Oyun dünyasından haberler, incelemeler, tanıtımlar ve oyun kodları yer alıyor. Kule Arkası - League of Legends'a ait haberler, rehberler ve oyuncuların istatistik bilgilerini sağlıyor. TurkishPlayer - Oyun dünyasından, oyun haberleri, oyun incelemeleri ve oyun videoları yayımlayan haber sitesi. ThatsGameBro - Oyunlar hakkında haber, rehber ve incelemeler sunan bir web sitesi. Gamelebi - Gamelebi oyun ve e-spor dünyasın daki tüm gelişmeleri bir araya getiren, tüm oyuncuları bir platform da toplamayı amaç edinen bir oyuncu platformudur. TeknoKonsol - Oyun ve teknoloji ile ilgili haberler, incelemeler ve videolara ulaşabilirsiniz. OnlineOyunlar - MMO tabanlı online oyunların Türkçe incelemeleri Oyun İpuçları - Oyun inceleme, oyun haberleri ve ipuçlarının, oyunlara ait rehberlerin bulunduğu web sitesi. GG My Friend - Oyun haberleri,oyun incelemeleri,sistem gereksinimleri ile ilgili oyun ve teknoloji platormu IGN Türkiye - Oyunlar hakkında haberler ve incelemeler bulunuyor. Oyuncu Vadisi - Oyun haberleri, Rehberler ve Arayüz paylaşımları yer alıyor. Oyun Press - Oyun haberleri,oyun incelemeleri,sistem gereksinimleri ile ilgili oyun ve teknoloji platormu OyunOyuncu | Oyun Haber, İnceleme, Video, Teknoloji ve Rehberler - PC, PlayStation, Xbox, NX, Wii, 3DS, PS Vita ve Tüm mobil oyunlar ile ilgili en güncel haberler, incelemeler, videolar, rehberler yer almaktadır.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
İngilizce  -  Basit Çince  -  Danca  -  Almanca  -  İspanyolca  -  Fransızca  -  İtalyanca  -  Japonca  -  Norveççe  -  Lehçe  -  Romence  -  Rusça  -  Fince  -  İsveççe  -  Çekçe  -  Português
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2020 - Midnight Design Productions, LLC