Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Kategória spotrebiteľských informácií. Prehľad o výrobcoch, cenových porovnaniach a tipoch pre zákazníka. Informácie o záručných lehotách, možnostiach opravy, servisu a právach spotrebiteľa.
Sites [ Submit ]
Konzum.sk - Databáza akciových ponúk a porovnanie cien v obchodoch veľkých spoločností. Matrace.blogspot.com - Stránky venované matracom a zdravému spánku. Materiály, rady pri výbere matracov a roštov pod nich. SvetOkien.eu - Výpočty a porovnania cenových ponúk na plastové, drevené a hliníkové okná, eurookná od rôznych slovenských firiem. Podlahy a parkety.sk - Výber, pokladanie a starostlivosť o podlahy a parkety. Domácnosť SME.sk - Testy spotrebičov a bielej techniky, recepty, nápady a tipy do domácnosti. PrávaSpotrebiteľa.sk - Informačný portál o právach spotrebiteľa v správe Asociácie spotrebiteľov Slovenska. Test-magazín.sk - Magazín Test v online podobe. Testy výrobkov, rady pre výber, upozornenia na nebezpečné výrobky a riešenie problémov. Heuréka.sk - Porovnanie cien tovarov a produktov z internetových obchodov. Mepila.blogspot.com - Informácie pre záujemcov o kúpu a majiteľov motorových a elektrických píl. Odporúčania a rady pre správne používanie. Klimatizácie.lepšie.com - Pomôcka pri výbere klimatizačných zariadení. Typové rozdelenie, porovnania jednotlivých klimatizácií, diskusia. ZaRohom.sk - Hodnotenie reštaurácií, pizzerií, barov, lekárov, autoservisov a ostatných lokálnych firiem a služieb. Hračka.sk - Testovanie a recenzie hračiek a hier. Informácie o novinkách na trhu, užitočné informácie a tipy.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
anglicky  -  španielsky  -  taliansky  -  indonézsky  -  dánsky  -  kórejsky  -  rusky  -  thajsky  -  nemecky  -  hebrejsky  -  holandsky  -  česky  -  japonsky  -  rumunsky  -  švédsky  -  Lietuvių  -  poľsky  -  čínsky (zj.)  -  francúzsky  -  nórsky  -  portugalsky  -  turecky  -  English
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2019 - Midnight Design Productions, LLC