Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Ogród to teren pod uprawą roślin ozdobnych, owoców, warzyw, ziół. Wyróżnić można ogrody produkcyjne (sady, plantacje) oraz ogrody przydomowe wraz z ich infrastrukturą, mające zwykle charakter rekreacyjny i ozdobny.
Sites [ Submit ]
Super Ogród - Encyklopedyczne wiadomosci o roślinach ozdobnych, opisy i zdjecia. Forum dyskusyjne. Multiflora - Informacje o sposobach uprawy i ekspozycji roślin, o zwalczaniu szkodników, opisy roślin. Świat na zielono - Portal ogrodniczy dla amatorów i profesjonalistów. Oczko wodne - Historia budowy i dzień dzisiejszy ogrodowego stawu. Zdjęcia, opisy zwierząt i roślin, zagadnienia związane z budową oczka wodnego. Dziki Ogód, Łukasz Łuczaj - O naturalistycznych ogrodach, dzikich roślinach oraz warsztaty surwiwalowe i przyrodnicze. Oczko wodne - Opisy roślin i zwierząt wodnych. Porady, budowa oczka, walka z glonami, urządzenia techniczne. Mój Ogród w Sandomierzu - Opis prywatnego ogrodu, aktualności, galeria zdjęć roślin. Oczko wodne Janusza - Zastosowanie, budowa i praktyczne działanie filtra torfowego zapewniającego czystośc wody w oczku. Pracowniczy Ogród Działkowy "Bugaj" - Historia i teraźniejszość tego ogrodu. Informacje dla działkowców, ciekawostki, humor. Liczne odsyłacze do stron o podobnej tematyce. Świat Kwiatów - Katalog kwiatów, porady i forum dyskusyjne. Dom Marzeny i Maćka - Interaktywny plan ogrodu, fotograficzny dziennik urządzania ogrodu oraz systematycznie wykonywane zdjęcia rosnących w ogrodzie roślin. Zdjęcia z wędrówek po Roztoczu. Nasz dom, ogród i staw. - Infomacje na temat przydomowego ogrodu, oczka wodnego oraz trochę mniej lub bardziej interesujących fotografii. Skalniaki i oczka wodne - Galerie oraz zdjęcia z ogrodu, wykazy roślin. Ogrodowisko - Porady ogrodnicze na temat projektowania i zakładania ogrodów oraz ich pielęgnacji. Opisy roślin oraz ogrodów w Polsce i za granicą. Reportaże z wystaw i innych imprez ogrodniczych. Forum i liczne galerie zdjęć. Kochajmy ogrody. - Witryna pokazuje jaką radość sprawia ogród i zajmowanie się nim. Wiele ciekawych informacji o ogrodach i na tematy z nimi związane podanych w przystępnej i dowcipnej formie. Forum Ogrodnicze Oaza - Forum ogrodnicze dla pasjonatów ogrodnictwa i pozytywnie zakręconych. Poradnik Ogrodniczy - Zbiór porad dla działkowców i ogrodników amatorów, dotyczących zakładania ogrodów i pielęgnacji roślin ogrodowych. Kalendarium prac ogrodniczych i mała encyklopedia roślin ozdobnych, sadowniczych, warzyw i ziół. Stolteam - Firma zajmuje się na kompleksową obsługą, oferując projekt, doradztwo techniczne, produkcję, montaż i serwis ogrodów zimowych oraz okien i drzwi. Focuscontract - Firma oferuje meble dla hoteli, kawiarni, restauracji i barów, a także mebli rattanowych do ogrodu.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
angielski  -  bułgarski  -  kataloński  -  chiński tradycyjny  -  duński  -  niemiecki  -  hiszpański  -  chorwacki  -  włoski  -  japoński  -  Lietuvių  -  węgierski  -  holenderski  -  rumuński  -  rosyjski  -  słowacki  -  fiński  -  szwedzki  -  ukraiński  -  czeski  -  chiński uproszczony  -  francuski  -  grecki  -  norweski  -  portugalski  -  turecki  -  Srpski
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2020 - Midnight Design Productions, LLC