Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Kategorija svetainėms apie įvairias ligas, kitus sveikatos sutrikimus ir organizmo būsenas. Čia rasite informacines svetaines, sergančiųjų organizacijas, paramos grupes ir asmenines svetaines.
Sites [ Submit ]
Hemorojus.lt - Žinios apie hemorojų, susirgimo profilaktika, klausimų ir atsakymų skyrelis, vaistų nuo hemorojaus reklama. Gripas.lt - Informacija apie gripą ir skiepus [bendrovės GlaxoSmithKline svetainė] Ligos.lt - Žinios daugelį ligų ir sutrikimų, jų priežastys, požymiai ir gydymo būdai. Vaistinių ir perkamiausių vaistų sąrašas. Lietuvos paraplegikų asociacija - Visuomeninė organizacija, vienijanti žmones su stuburo pažeidimais ir kitus, kurių pagrindinė judėjimo priemonė - neįgaliojo vežimėlis. Žinios apie asociaciją ir jos veiklą. Alerginių susirgimų diagnostikos ir gydymo centras - Alerginių susirgimų diagnostikos ir gydymo paslaugos Vilniuje, pagrindinės žinios apie alergiją ir alergenus, pasitikrinimo klausimynai. Gyvastis - Nefrologinių ligonių asociacija. Žinios visuomenei apie kraujo ir organų donorystę, donoro kortelę. Donorystę reglamentuojantys teisės aktai, Katalikų bažnyčios pozicija. Donorystė - Nefrologinių ligonių asociacija. Žinios sergantiesiems, agitacija už organų donorystę. Atsimink.lt - Straipsniai, diskusijos ir konsultacijos apie lytiškai plintančias ligas. Lietuvos Alzheimerio ligos asociacija - Žinios apie asociaciją, jos veiklą, Alsheimerio ligą, patarimai slaugantiesiems, žurnalo „Alsheimerio liga- kas tai?“ straipsniai internete. Lietuvos hemofilijos asociacija - Žinios apie hemofiliją, straipsniai, informacija apie asociacijos veiklą. Utėlės.t - Internetinis dienoraštis apie utėles, paplitimą ir kovos su šiais parazitais būdus. Patarimai kaip apsisaugoti nuo utėlių ir glindų. Utėlių naikinimo priemonės.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
anglų  -  arabų  -  indoneziečių  -  katalonų  -  kinų  -  danų  -  vokiečių  -  ispanų  -  baskų  -  hebrajų  -  kroatų  -  italų  -  japonų  -  korėjiečių  -  vengrų  -  olandų  -  lenkų  -  rumunų  -  rusų  -  serbų  -  suomių  -  švedų  -  ukrainiečių  -  čekų  -  kinų (supaprastinta)  -  prancūzų  -  graikų  -  norvegų  -  portugalų  -  turkų  -  Slovensky
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2019 - Midnight Design Productions, LLC