Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Futsal je podobně jako halový fotbal odnoží toho pravého fotbalu. Jak je z názvu patrno, hraje nehraje se venku, nýbrž v tělocvičně, či jiném krytém zařízení.
Sites [ Submit ]
Futsal-FIFA - Výsledky týmů z Jihomoravského kraje a dalších domácích i zahraničních soutěží a turnajů; futsalové týmy a odkazy. Plzeňsko - Kompletní přehled o veškerých soutěžích konaných na Plzeňsku. Výsledky, tipliga, turnaje, dokumenty a fotky, diskuse. 1.FC Horní Bečva - Soupisky, aktuality, výsledky a statistiky. AbsolutTeam - Archív utkání, fotky ze zápasů, chat, seznam hráčů a historie týmu. AC Fauna Brno - Archív, zprávy ze zápasů, rozlosování, stránky B-týmu a fotogalerie. Inter Hodolany - Fotky, statistiky utkání, tabulky, rozpisy a profily hráčů. SC Premium Havířov - Historie a sponzoři klubu, hráčský kádr, výsledky a fotogalerie. Tomson STŽ Brno - Výsledky a tabulky soutěží a vybraných turnajů, hráčský kádr a historie, zprávy a fotky. Ebárna Boys Kladno - Historie a současnost klubu, výsledky, fotogalerie, soupisky a diskusní fórum. FC Ajax Staňkov - Rekordy, statistiky, vizitky a fotogalerie. 2.FC Motáček - Archiv, statistiky utkání, fotografie, turnaje a komentáře ze zápasů. SC Bumble-bees - Stránky pražského futsalového klubu. Historie, rozpis zápasů, sestava, fotogalerie, ankety. Okresní komise futsalu Kladno - Okresní komise futsalu Kladno - rozpisy, tabulky, výsledky (nejen) okresních soutěží, adresář týmů, listina rozhodčích, pohár ČMFS, turnaje. Futsal FIFA - Přehled zápasů a střelců, tabulka, formuláře, rozpisy, propozice a adresář. CS Permoník - Aktuální informace a ankety oddílu. Soutěže, sestavy, výsledky a tabulky. FC Astalavista - Soupisky, historie, výsledky a seznamy odehraných zápasů. Mikeska Ostrava - Zápasy, hráči a program reprezentace, statistiky hráčů, složení vedení klubu. Brněnská asociace futsalu - Statistiky, turnaje, rozhodčí, disciplinární komise, úřední zprávy od ligy až po třetí třídu. Comes Košíře - Soupisky, tabulky, přehled zápasů a fotografie. Fotbal.cz: Futsal - Aktuální informace, výsledky, nasazení rozhodčích, fotografie a komentáře. FK Silencio Šumperk - Statistické údaje a informace z okresních soutěží, klubové archívy, statistiky a střelci. Selp United - Komentáře a oddílové zprávy, fotogalerie, fórum a chat. KZT Štěpánov - Články z novin a aktuality, tabulka, výsledky, rozpis zápasů, adresář hřišť, soupiska, videa, fotogalerie a diskuze. Zora Club - Články a reporty ze zápasů, soupiska, tabulka a fotogalerie. 1.FC Bruggy Třebechovice p.Orebem - Výsledky, wap-stránka, fotky a statistiky.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
anglicky  -  katalánsky  -  německy  -  italsky  -  holandsky  -  rusky  -  slovensky  -  ukrajinsky  -  japonsky  -  polsky  -  francouzsky
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2020 - Midnight Design Productions, LLC