Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Atletika je především individuální sport, který zahrnuje širokou škálu disciplín. Stadion pro oficiální soutěžě musí mít 400m dlouhou dráhu, která mívá nejčastěji 8 závodních drah. Zahrnuje sektory pro technické disciplíny (skoky, hody, vrhy).
Sites [ Submit ]
Česká atletika - Oficiální stránky atletického svazu. Kalendář, statistika, stránky pro oddíly, rozhodčí, trenéry. Chodecké stránky - Stránky o české chůzi, výsledky, propozice a informace z chodeckého dění. TJ Sokol Kolín - Drozdův lesní běh, časopis a galerie, termínovka, výsledky. AC Turnov - Účastník atletické extraligy mužů. Historie a současnost, Klub přátel, adresář, výsledky a fotografie, Memoriál Ludvíka Daňka, stadion a vybavení. SK Spartak Praha 4 - Oddílové rekordy a dlouhodobé tabulky, statistiky, termínovky, zprávy. AC Moravská Slavia Brno - Organizace oddílu, galerie slávy, výsledky, termínovky a parametry stadionu. Valašská laťka - Vzpomínky, fotogalerie a výsledky halových závodů ve skoku vysokém. TJ Slavoj Pacov - Aktuality, výsledky a termínovka závodů, tabulky, fotogalerie a kontakty. Skok o tyči - Fotky, kinogramy a videoklipy, výsledky a guestbook. ASB Houštka - Aktuality a termínovky zápasů, galerie, rekordy, historie a středisko Emila Zátopka. AO TJ Klatovy - Druholigový lehkoatletický oddíl. Výsledky, historie, rekordy, tabulky. Skok vysoký - Stránky věnované skoku do výšky. Najdete zde aktuality, výsledky ze závodů, fotky, videa. AC Kovošrot Praha - Stránky atletického klubu. Novinky, výsledky, termínovka, fotografie, fórum. PSK Olymp Praha - Historie oddílu, kontakty, fotogalerie, výsledky, propozice a mládež. [jen IE] Čibasport Athletic - Stránky o atletickém dění s výsledky závodů Brněnská laťka a sport pro děti a mládež. SK Dvojka Praha - Oddíl při ZŠ Campanus. Tabulky, výsledky, soustředění a fotogalerie. Veteránská atletika - Informace předsednictva, termínovka a výsledky, matrika, historie. Atletika s radostí - stránky o mladých atletech a atletkách, přináší informace, fotky i videa ze závodů, tréninků, soustředění a atletického dění AC Kablo Kladno - Termínovka, akce na stadionu, trenéři, rozhodčí, statistika, výcvikové tábory a vzdělávání. ASK Slavia Praha - Oddílové rekordy a tabulky, historie, rozpisy závodů a akcí. KAS-Z - Krajský atletický svaz Zlín - výsledky atletů kraje, termínovka, historie.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
anglicky  -  bulharsky  -  katalánsky  -  dánsky  -  německy  -  španělsky  -  hebrejsky  -  italsky  -  holandsky  -  rusky  -  slovensky  -  ukrajinsky  -  japonsky  -  rumunsky  -  švédsky  -  Lietuvių  -  polsky  -  francouzsky  -  norsky  -  turecky
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2020 - Midnight Design Productions, LLC