Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
V této kategorii naleznete informace o počítačových kurzech a školách, elektronickém vzdělávání a nápovědě na Internetu.
Sites [ Submit ]
Viridis - Počítačové školící středisko. European Computer Driving Licence (ECDL) - Koncept a aktuality testování počítačové gramotnosti. Maps HK s.r.o. - Školení programů, rekvalifikační kurzy, prodej a servis hardware. AbecedaPC - Počítačová školení na míru. Firemní vzdělávání, individuální školení, CAD software. Počítačová škola GOPAS - Rozsáhlá nabídka počítačových kurzů, e-learning, komplexní vzdělávání v oblasti výpočetní techniky. NICOM a.s. - Autorizované školicí středisko společností Autodesk a Microsoft. Počítačové kurzy a certifikace, firemní vzdělávání. Kurzy programování - Vyučování programováni - Jazyk C, Programování her v jazyce C. Brno. Altix online - Služba pro počítačové vzdělávání. S-COMP Centre CZ s.r.o. - Konzultace v oblasti IT technolgií, certifikační kurzy a semináře pro školství. Net University s.r.o. - Specializovaná školení, tvorba e-learningových programů na klíč a počítačové kurzy. Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum - Zabezpečování odborných služeb školám, předškolním zařízením a školským výchovným zařízením. Příspěvková organizace. [Nový Jičín] ICT na prvním stupni ZŠ - Přípravy na hodiny s využitím výukových programů a běžného kancelářského software, pomůcky do hodiny a volný čas. Windows User Group (WUG) - Akce, diskuze a přednášky na téma Microsoft Windows a příbuzných aplikací. AmaPro - Výuka a vývoj elektroniky, digitálních technologií a umělé inteligence.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
anglicky  -  indonésky  -  bosensky  -  bulharsky  -  katalánsky  -  dánsky  -  německy  -  estonsky  -  španělsky  -  hebrejsky  -  chorvatsky  -  italsky  -  holandsky  -  rusky  -  slovensky  -  finsky  -  ázerbájdžánsky  -  persky  -  rumunsky  -  švédsky  -  arabsky  -  čínsky  -  Lietuvių  -  maďarsky  -  polsky  -  čínsky (zj.)  -  francouzsky  -  norsky  -  portugalsky  -  turecky
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2020 - Midnight Design Productions, LLC