Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Katalog stránek je statický výpis odkazů, který je většinou vytvářen lidmi. Odkazy v něm jsou většinou doprovázneny krátkým popiskem a zařezeny do tématických kategorií. Open Directory Project (ODP) je klasickým příkladem katalogu.
Sites [ Submit ]
Alfa-Elchron - Český katalog internetových stránek a portál se zprávami a počasím. Jahho - Adresářové vyhledávání podle kategorií, přístup do diskusního fóra. Opendir.cz - Otevřený katalog spravovaný dobrovolnými editory. Kam zařadit www stránky - Přehled českých a vybraných zahraničních katalogů. Zacatek.cz - Katalog českých stránek rozdělený na firemní a klasické www stránky, zpravodajství, předpověď počasí, pohlednice, vtipy, slovník a kalendář. Zdroj.cz - Česko-slovenský katalog internetových stránek. Bezva Portál - Katalog www stránek s důrazem na kvalitu zařazených odkazů. Silná kategorie internetové obchody. Cent.cz - Obsáhlý český katalog a vyhledávač webových stránek. EM-links - Katalog českých a zahraničních internetových odkazů. Puňťa.cz - Katalogový seznam internetových stránek s hodnocením Google PageRank. Pozri.cz - Katalog s vyhledáváním www stránek, odkazy v kategoriích jsou rozdělené abecedně. Inzerce, počasí, kurzy, horoskopy a TV program. Seznam Katalogů - Internetový seznam katalogů pro účely SEO. České, slovenské i zahraniční katalogy, do kterých můžete umístit svůj odkaz. Klikni.eu - Katalog českých a slovenských internetových stránek. Zařazení stránky do katalogu je zdarma. Clonet.eu - Katalog internetových stránek. Bezplatný zápis s hodnocením, mapou a možností přidání komentáře. Czin.eu - Internetový portál a katalog českých a slovenských stránek s vyhledáváním a dalšími službami. European directory - Katalog evropských katalogů. Seznam více než 18 000 evropských web-katalogů a adresářů do kterých si můžete zaregistrovat vaše stránky. Spřehledem.cz - Český internetový katalog stránek sdružující přehledně řazené odkazy. Součástí jsou zprávy, počasí, vtipy a kurzy měn. Europalist.cz - Ručně tříděný obecný katalog www stránek. Přímé zpětné odkazy z detailu vhodné pro SEO. Odkaz24 - Obecný katalog odkazů, webů a stránek s pravidelnou kontrolou funkčnosti odkazů.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
anglicky  -  bulharsky  -  katalánsky  -  německy  -  španělsky  -  italsky  -  Kazakh  -  korejsky  -  kurdsky  -  holandsky  -  rusky  -  slovensky  -  thajsky  -  ukrajinsky  -  ázerbájdžánsky  -  japonsky  -  persky  -  rumunsky  -  švédsky  -  arabsky  -  Lietuvių  -  maďarsky  -  polsky  -  čínsky (zj.)  -  francouzsky  -  řecky  -  norsky  -  portugalsky  -  turecky  -  Dansk
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2020 - Midnight Design Productions, LLC