Search:
Home  About  Submit Site    
  
 
Toto je domácí oblast se stránkami, které nabízejí nekomerční zdroje informací o zahradnictví, zahradách, pěstování atd.
Sites [ Submit ]
Garten.cz - Návrhy a architektura zahrad a veřejné zeleně; plány údržby, kompletní zajištění realizace. Český zahrádkářský svaz (ČZS) - Informace o konaných akcích a výstavách, nabídka odborné literatury a videokazet. Kocourovy rady do zahrady - Rady pro pěstování ovoce, zeleniny, domácí výroba vín a likérů. Lilek brambor - Historie, rady o domácím pěstování brambor, biologické hodnoty a zpracování. Okno do zahrady - Zahradní rádce Martiny Hájkové - Internetová poradna týkající se zakládání a ošetřování zahrad, okrasných dřevin a zahradní architektury. Motorobot PF-62 - Kontaktní místo uživatelů dvoukolového traktůrku z dílen podniku Agrostroj Prostějov. Návštěvní kniha, užitečné informace a odkazy. Abeceda zahrady - Rady do zahrady, herbář, výběr knih a zajímavosti. Zahrada - Fórum o pěstování okrasných rostlin a dřevin, ovoce a zeleniny a používání technických pomůcek a ochrany rostlin. Škůdci - Informační web s fotografiemi, videi a komentáři o obecně známých škůdcích. Zahrada na klíč - Návrhy a realizace zahrad na klíč - jezírka, terasy, ploty, pergoly, okrasné rostliny, sadové úpravy, zídky. Prodáváme rostliny a další zahradní materiál. Kované ploty - Výroba a prodej kovaných plotů a kovaných bran. Pěstování.in - Průvodce světem pěstování - Pěstitelské fórum, bezplatná inzerce, katalog pěstování, videonávody pěstování, užitečné informace o pěstitelských akcích a zahradních veletrzích, zábavné hry o pěstování, pěstitelský a botanický slovník a mnoho dalšího o pěstování. Bazény Waltr - Bazény různých tvarů a typů. Zastřešení bazénů a jejich údržba. Tepelná čerpadla, odvlhčovače a vířivky.
Click [ Submit ] above to Add a New Site, Update a Site, or Remove a Site from this Category.
Also Available in These Languages
anglicky  -  bulharsky  -  katalánsky  -  dánsky  -  německy  -  španělsky  -  chorvatsky  -  italsky  -  holandsky  -  rusky  -  slovensky  -  finsky  -  ukrajinsky  -  japonsky  -  rumunsky  -  švédsky  -  čínsky  -  Lietuvių  -  maďarsky  -  polsky  -  čínsky (zj.)  -  francouzsky  -  řecky  -  norsky  -  portugalsky  -  turecky  -  Srpski
This directory is made available through a Creative Commons Attribution license from the DMOZ Organization.

© 2020 - Midnight Design Productions, LLC